Nowa mobile solutions
Email: Parool:
Logi sisse
Reegistreeri Unustasid parooli?
  Nowast       Teenused       KKK       Kontakt  
Est Eng Rus
Teenused
Dünaamiline SMS teenus
Inimene saadab SMS'i ja SMS'i sisu edastatakse sinu poolt antud aadressile. Vastuse, mille annab sinu script edastatakse sõnumiga tagasi inimesele. Väga mugav lahendus, mis võimaldab sul dünaamiliselt luua soovitud vastuse ning tagastada see inimese telefonile.
 
Veel
  Vaata näidist Loo teenus  
Kuidas töötab dünaamiline SMS teenus?
Dünaamiline SMS on kõige paindlikum lahendus, mis aitab kliendil lahendada kõikvõimalikud probleemid. Kuid selleks, et kasutada seda teenust, vajad sa programmeerija abi. Loogika on üsna lihtne: klient määrab ära aadressi, mida kutsutakse välja iga kord, kui SMS saadetakse. Vastus, mis antud aadressil saadakse, saadetakse sms'i vahendusel tagasi sms'i saatjale. Tänu sellele lihtsale ja paidlikule loogikale, sa saad luua iga teenuse, mida sa aga soovid.
Parameetrite kirjeldus
message
SMS'i sisu ilma märksõnata. Näiteks kui saadeti sms "NAME JOHN", siis scripti parameetriks on aonilt "JOHN". Juhul, kui sõnumis oli ainult märksõna, siis on scriptile edastatav parameeter tühi. Näiteks kui sinu scripti aadress on http://your_domain.com/skcndskc/sms.php siis päring, mis sooritatakse SMS'i korral on: http://your_domain.com/skcndskc/sms.php?message=JOHN
Trikid, nipid ja soovitused
1 Kontrolli alati IP aadressi, millelt tehakse pöördumised sinu scripti poole. Meie hetke IP aadress on 80.79.115.146 ning me teavitame kõiki oma kliente, kui IP aadress peaks muutuma.
2 Ära kasuta scipti puhul lihtsat faili nime, sest muidu võib keegi selle ära arvata. http://your_domain.com/sms.php ei ole just parim valik. Parem kasuta http://your_domain.com/skcndskc/sms.php selle asemel.
3 Sinu script ei tohi päringut töödelda üle 30 sekundi. Vastasel juhul andmeid üle ei kanta ja SMS kaob.
4 Veendu, et su script töötab korrektselt ning ei anna vigu ega hoiatusi. Alati eksisteerib võimalus, et sa ei saa scipti parameetriks päris seda, mida sa ootasid ja palun veendu, et sinu script töötab korrektselt igas olukorras.
5 Kontrolli, et sinu vastus ei ületa 160 tähemärki - see on SMS'i maksimaalne lubatud pikkus.
6 Proovi vastuses kajastada mõni unikaalne number, mis aitab sul kergemini üles leida konkreetse sõnumi, kui inimesed edastavad küsimuse või abipalve.
Kuidas ma saan..?
Siin sa leiad vastused enamesitatavatele küsimustele.
Üldtingimused  Kontakt